XXX Gminny Konkurs Recytatorski młodzieży szkolnej

Biblioteka zaprasza wszystkie szkoły podstawowe z terenu miasta i gminy Twardogóra oraz szkołę średnią w Twardogórze do udziału w XXX Gminnym Konkursie Recytatorskim młodzieży szkolnej.

Jesienna edycja konkursu recytatorskiego adresowana jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych i uczniów szkoły średniej. Konkurs odbędzie się 16 listopada br. (czwartek) w budynku Biblioteki Publicznej przy ul. Wielkopolskiej 11. Rozpoczęcie o godz. 9.00. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra Pawła Czulińskiego. Ze względu na przypadającą w bieżącym roku 100. rocznicę urodzin noblistki Wisławy Szymborskiej polecamy młodzieży do recytacji Jej utwory, jednak nie jest to wymóg wykluczający innych autorów.

Regulamin XXX Gminnego Konkursu Recytatorskiego młodzieży szkolnej