XXVI Gminny Konkurs Recytatorski

img_a082We wtorek 21 listopada br. odbył się w Bibliotece Publicznej w Twardogórze XXVI Gminny Konkurs Recytatorski młodzieży szkolnej. Uczestniczyło w nim 31 recytatorów z miejskich i gminnych szkół. Konkurs objął swoim honorowym patronatem burmistrz Zbigniew Potyrała.
Jury konkursowe w składzie: Urszula Konopko, Krystyna Wojtkiewicz i Paweł Szumacher przyznało:
w kategorii uczniów klas V-VI szkół podstawowych:
– I nagrodę Burmistrza – Kamili Bilskiej ze SP nr 2 w Twardogórze
– II nagrodę – Katarzynie Orlikowskiej ze SP nr 2 w Twardogórze
– III nagrodę – Marii Babij ze SP nr 2 w Twardogórze
wyróżnienia: Hannie Janas ze SP nr 2 w Twardogórze i Natalii Głąbickiej ze SP w Goszczu
w kategorii uczniów klas VII szkół podstawowych i II-III gimnazjum:
– I nagrodę Burmistrza – Milenie Gawin z gimnazjum w SP nr 2 w Twardogórze
– II nagrodę – Julii Pawlak z gimnazjum w SP nr 2 w Twardogórze
– III nagrodę – Hannie Babij ze SP nr 2 w Twardogórze
wyróżnienia: Mai Juszczak ze SP nr 2 w Twardogórze, Maciejowi Barszczykowi ze SP w Grabownie Wielkim, Mateuszowi Misiarzowi ze SP w Goszczu, Aleksandrze Pękali i Amelii Antonowicz z gimnazjum w SP nr 2 w Twardogórze
w kategorii uczniów szkoły średniej:
– I nagrodę Burmistrza – Julii Bajsarowicz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze
– II nagrodę – Radosławowi Paterowi z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze
– III nagrodę Kindze Puchalskiej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze.
Laureaci odbierali dyplomy i nagrody z rąk członków jury. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

(abc)

Galeria: