XXV Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej młodzieży szkolnej

We wtorek 22 listopada odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze XXV Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej młodzieży szkolnej objęty honorowym patronatem burmistrza Zbigniewa Potyrały.

Do konkursu zgłoszono 22 uczniów ze wszystkich gminnych szkół. Śpiew młodzieży oceniało jury konkursowe w składzie: Mirosław Borowski, Justyna Koziarska, Robert Orlikowski i Paweł Szumacher.
W kategorii uczniów klas V-VI szkół podstawowych I nagrodę Burmistrza przyznano Kamili Bilskiej, drugą Natalii Antas, a trzecią Hannie Niwie ze SP nr 2 w Twardogórze. Wyróżniono Miriam Witiw oraz zespół Wiktor Wolf, Kamila Bilska, Maja Juszczak za akompaniament Natalii Antas.
W kategorii uczniów gimnazjum I nagrodę Burmistrza zdobyła Milena Gawin, drugą Oliwia Komór, trzecią Julia Fajkowska, a wyróżnienie Jagoda Ślusarek z Gimnazjum nr 1 w Twardogórze.
W kategorii uczniów szkoły średniej I nagrodę Burmistrza otrzymała Justyna Słaba, a drugą Klaudia Trzcińska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze.
Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe z rąk burmistrza Zbigniewa Potyrały. Jury konkursowe za swoją pracę otrzymało upominki rzeczowe.

Galeria: