XXIX Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas I-IV szkół podstawowych

XXIX Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas I-IV szkół podstawowych już za nami!

Młodych uczestników bibliotecznego konkursu wraz z opiekunami znów ugościła, w pełnej uroku Izbie Regionalnej, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze.
W konkursie wzięło udział 30 recytatorów ze wszystkich gminnych szkół podstawowych.
Konkurs został objęty honorowym patronatem Pana Burmistrza Pawła Czulińskiego, który ufundował nagrody i wyróżnienia dla laureatów oraz nagrody za udział dla każdego uczestnika.
Jury konkursowe stworzyły panie: Urszula Konopko, Krystyna Wojtkiewicz i Magdalena Żerebecka.

W kategorii uczniów klas I-II SP przyznano:
– I nagrodę Burmistrza – Katarzynie Szymczyk ze SP nr 2 w Twardogórze,
– II nagrodę Burmistrza – Mai Gawin ze SP nr 2 w Twardogórze,
– III nagrodę Burmistrza – Hannie Skrzypczyńskiej ze SP nr 2 w Twardogórze,
– wyróżnienia Burmistrza – Jasminie Rumniak i Lenie Górowskiej ze SP nr 2 w Twardogórze.

W kategorii uczniów klas III-IV SP przyznano:
– I nagrodę Burmistrza – Stanisławowi Adamczykowi ze SP nr 2 w Twardogórze,
– II nagrodę Burmistrza – Zuzannie Musiałowskiej ze SP w Goszczu,
– III nagrodę Burmistrza – Hubertowi Mikołajczykowi ze SP nr 2 w Twardogórze,
– wyróżnienia Burmistrza – Mikołajowi Trzeciakowi i Lenie Brynk ze SP nr 2 w Twardogórze.
Laureaci pierwszych nagród wystąpili przed Panem Burmistrzem Pawłem Czulińskim ze swoimi recytacjami.
Wszystkim laureatom gratulujemy sukcesu. Dziękujemy burmistrzowi za ufundowanie pięknych nagród, dyrekcji i pracownikom SP nr 2 w Twardogórze za gościnne przyjęcie, i wszelką pomoc przy organizacji konkursu, wychowawcom oraz rodzicom za trud przygotowania młodych recytatorów, a paniom z jury konkursowego za intensywną pracę w komisji konkursowej.