Wystawa fotografii w Grabownie Wielkim

Dolina Baryczy w fotografii Krzysztofa Barszczyka”, taki tytuł nosi wystawa zorganizowana w bibliotece w Grabownie Wielkim. To czwarty z kolei pokaz tego autora przedstawiający zwierzęta z lasów Doliny Baryczy.

W naszych lasach najłatwiej zaobserwować zająca szaraka, lisa i wiewiórkę pospolitą, rzadkością jest natomiast królik, bóbr europejski, borsuk i jenot.

Pan Krzysztof w towarzystwie profesjonalnego aparatu fotograficznego każdą wolną chwilę spędza w lesie. Czas płynie tam powoli, to wielogodzinne oczekiwanie, które jednak najczęściej zwieńczone jest

wykonaniem pięknych zdjęć.

Biblioteka Publiczna w Twardogórze –filia w Grabownie Wielkim serdecznie zaprasza do oglądania złożonej ze 100 kolorowych fotografii wystawy Krzysztofa Barszczyka. Ekspozycja będzie czynna do końca czerwca w godzinach pracy placówki.