Wakacje z LAP-em czyli Letnią Akademią Przygody!

Przeżyj wakacyjną przygodę z biblioteką w Twardogórze!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Wł.  St.  Reymonta w Twardogórze zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat do udziału w LAP-ie – czyli Letniej Akademii Przygody. Jest to cykl tygodniowych wakacyjnych, bezpłatnych zajęć. Do wyboru są dwa terminy:  4 – 8 lipca, w godz. 10.00 – 13.00 „Pudełko pełne przygód” lub 11 – 15 lipca, w godz. 10.00 – 13.00 „Skrzynia pełna skarbów”. W programie zajęć:  gry i zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, samodzielne tworzenie gier i zabawek, animacje czytelnicze i mnóstwo dobrej zabawy. Wszelkie informacje pod numerem  telefonu  71 315 80 17 lub w czytelni internetowej.  Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność  zgłoszeń.  Uczestników  zgłaszają osobiście rodzice lub dorośli opiekunowie w czytelni internetowej lub  wypożyczalni twardogórskiej biblioteki publicznej przy ul. Wielkopolskiej 11 w terminie do 30 czerwca.