Spotkanie z pisarką Anną Gibasiewicz 23.02.2018

W piątek 23 lutego br. z czytelnikami z gminy Twardogóra spotkała się młoda wrocławska pisarka Anna Gibasiewicz. Spotkania autorskie odbyły się w SP w Goszczu, Bibliotece Publicznej w Twardogórze oraz SP w Grabownie Wielkim.

Pisarka czytała uczniom klas III-V szkół podstawowych fragmenty swojej „Baśni o perle” i wnikliwie analizowała ten utwór. Do analizy posłużyła m. in. karta pracy ucznia tzw. „drzewko decyzyjne”. Uczniowie zadawali pisarce pytania dotyczące twórczości i początków pisania.

Na zakończenie można było zakupić książkę pisarki wraz z dedykacją oraz drewniane zakładki do książek. Dzieci pożegnały pisarkę kwiatami. Anna Gibasiewicz wpisała się do bibliotecznej kroniki i złożyła autografy na bibliotecznych książkach.