Spotkanie z fotografikiem Krzysztofem Barszczykiem w Grabownie Wielkim

img_1-126W Bibliotece Publicznej w Grabownie Wielkim można oglądać po raz kolejny wystawę miejscowego fotografika Krzysztofa Barszczyka. Wystawa składa się z 30 fotografii barwnych w formacie A4.Pan Krzysztof swoją pasję fotografowania fauny miejscowych lasów rozwija od wczesnych lat młodzieńczych. Już jako dziecko często zapuszczał się w las, gdzie obserwował życie zwierząt. Bardzo duże znaczenie dla ukształtowania jego stosunku do dzikich zwierząt miała chwila, gdy jako dziecko znalazł w lesie nieżywego dzika. Wrażliwość pana Krzysztofa nie pozwoliła mu zostać myśliwym, jego „bronią” jest aparat fotograficzny, za pomocą którego uwiecznia piękno zwierzyny. Swoją pasją fotografowania zwierząt pan Krzysztof zaraził dziesięcioletniego syna Maćka. Junior fotografuje jednak małe zwierzęta i owady. W filii bibliotecznej w Grabownie Wielkim fotografik spotkał się z uczniami tutejszej Szkoły Podstawowej. Pan Krzysztof, który marzy o tym, aby człowiek żył w przyjaźni z dzikimi zwierzętami, nie tylko opowiadał młodym o swojej pasji fotografowania, ale także uwrażliwiał na szacunek dla otaczającej nas przyrody. Wystawę fotografii Krzysztofa Barszczyka będzie można oglądać w bibliotece do końca maja w godzinach pracy placówki.

Galeria: