Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

8 czerwca nasza biblioteka gościła pisarkę książek dla dzieci i dorosłych - Wiolettę Piasecką.

Pani Wioletta, podczas spotkania z dziećmi, opowiedziała twardogórskim najmłodszym o Karolu Wojtyle, który jest bohaterem jej książki „Karol Wojtyła zanim został papieżem”. Dzieci poznały różne ciekawostki z życia przyszłego papieża, a były to informacje niezwykle ciekawe i mało znane.
Na spotkaniu dla dorosłych czytelników mogliśmy posłuchać o tym, jak wygląda codzienna praca ze słowem pisanym, ale również o o urokach i smutkach życia pisarza. Autorka opowiadała o inspiracjach, które towarzyszyły powstawaniu jej kolejnych powieści dla dorosłych. Nie zabrakło uśmiechu i dużej dawki optymizmu, który to jest znakiem rozpoznawczym naszej Gościni. Każdy mógł otrzymać pamiątkowy wpis do książki czy sfotografować się z Pisarką, która oczarowała obecnych swoją otwartością.