Spotkanie autorskie z Agnieszką Bujałą „Jak nie dać się oszukać w Internecie?”

19 października gościliśmy w twardogórskiej bibliotece oraz w fili w Goszczu Agnieszkę Bujałę, która jest autorką książki „Jak nie dać się oszukać w Internecie?”.

Pani Agnieszka poprowadziła dla seniorów warsztat na temat bezpieczeństwa online. Uczestnicy nauczyli się jak zabezpieczać konto mailowe oraz profil na Facebooku uwierzytelnieniem dwuskładnikowym. Dowiedzieli się także jak działają internetowi przestępcy stosujący phishing. Wiedzieć co zrobić, aby czuć się bezpiecznym w wirtualnym świecie to jest naprawdę cenna i przydatna wiedza. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Jestem online! A jak jest Twoja supermoc?”, który jest finansowany ze środków Good Things Foundation , realizowany przez Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.