Skypowe spotkanie w sprawie finansów

We wtorek 9 października bibliotekarka z filii bibliotecznej w Goszczu Dorota Markowska przeprowadziła rozmowy za pomocą komunikatora internetowego Skype z bibliotekarkami z bibliotek partnerskich, które wraz z twardogórską placówką uczestniczą w pierwszej turze programu Rozwoju Bibliotek, na temat projektu „O finansach… w bibliotece”.

Projekt ma na celu przygotowanie osób 50+ do swobodnego poruszania się i internetowym świecie finansów. Bibliotekarka opowiedziała o celach projektu, opisała poszczególne etapy kursu e-learningowego, poinformowała o korzyściach jakie dzięki przeprowadzeniu projektu zyskała biblioteka w Twardogórze.

Panie z bibliotek partnerskich wykazały spore zainteresowanie w związku z organizacją takiego projektu w swoich bibliotekach.