Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Regulamin konkursu plastycznego

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W TWARDOGÓRZE
serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych
do udziału w konkursie plastycznym:
„STROIK BOŻONARODZENIOWY”

ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów , uczniów szkół średnich z terenu gminy Twardogóra, a także całych rodzin (dziadkowie, rodzice, dzieci, ciocie, wujkowie, itp.). Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie zarówno w kategorii szkolnej, jak i rodzinnej.

2. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do oceny jeden stroik bożonarodzeniowy.

3. Stroik bożonarodzeniowy może być wykonany w dowolnej technice plastycznej, z wykorzystaniem jak najbardziej naturalnych materiałów i samodzielnie wykonanych elementów. Formę płaską stroik – rysunek, polecamy szczególnie dzieciom młodszym. Format rysunku nie może być większy niż A4. Natomiast forma przestrzenna nie powinna być wyższa i szersza niż 40 cm.

4. Każda praca powinna być opisana. Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki), w przypadku kategorii rodzinnej: nazwisko rodziny i numer kontaktowy.

5.Prace konkursowe należy składać w dziale dla dzieci w Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze, przy ul. Wielkopolskiej 11 do 5 grudnia br.

6. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom, przewidywane jest przed Świętami Bożego Narodzenia, o czym laureaci zostaną powiadomieni.

7. Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawie pokonkursowej.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up