Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Regulamin konkursu plastycznego ,,Moja Choinka”

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W TWARDOGÓRZE
SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI, MŁODZIEŻ I CAŁE RODZINY
DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM:

,,MOJA CHOINKA”


ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół średnich z terenu gminy Twardogóra, a także całych rodzin (dziadków, rodziców, dzieci, cioć, wujków itp.). Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie zarówno w kategorii szkolnej, jak i rodzinnej. 
2. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do oceny jedną pracę plastyczną przedstawiającą świąteczną choinkę.
3. Choinka może być wykonana w dowolnej technice plastycznej, z wykorzystaniem jak najbardziej naturalnych materiałów i samodzielnie wykonanych elementów. Formę płaską choinki – rysunek, polecamy szczególnie dzieciom młodszym. Format rysunku nie może być większy niż A4. Natomiast forma przestrzenna nie powinna być wyższa i szersza niż 40 cm.
4. Każda praca powinna być opisana. Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła/przedszkole, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki), a w przypadku kategorii rodzinnej: nazwisko rodziny i telefon kontaktowy.
5. Prace konkursowe należy składać w dziele dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze, przy ul. Wielkopolskiej 11 tylko i wyłącznie w dniach 8-10 grudnia br.
6. Rozstrzygniecie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom przewidywane jest przed Świętami Bożego Narodzenia, o czym laureaci zostaną powiadomieni,
7. Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawie pokonkursowej.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up