Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Regulamin konkursu plastycznego ,,Cztery pory roku na wsi z Reymontem w tle”

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W TWARDOGÓRZE
SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ 
DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM”

,,CZTERY PORY ROKU NA WSI Z REYMONTEM W TLE”


7 grudnia br. Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze zostanie nadane imię Władysława Stanisława Reymonta, w związku z tym zapraszamy dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy w Twardogórze do udziału w konkursie plastycznym.

ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i uczniów szkół średnich z terenu gminy Twardogóra.
2. Tematem konkursu są cztery pory roku na wsi, postać Władysława Stanisława Reymonta może pojawić się na rysunku w jednej lub w każdej porze roku. 
3. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do oceny jedną pracę plastyczną przedstawiającą cztery pory roku na wsi.
4. Praca plastyczna musi być wykonana w ,,płaskiej” technice plastycznej (kredki, farby, kolaż) – umożliwiającej umieszczenie pracy pod szkłem w antyramie. Format rysunku nie może być większym niż A3.
5. Każda praca powinna być opisana. Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła/przedszkole, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki).
6. Prace konkursowe należy składać w dziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze, przy ul. Wielkopolskiej 11 do 20 listopada br.
7. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom odbędzie się 7 grudnia br. o godz. 12:00 w czasie uroczystości nadanie Bibliotece Publicznej w Twardogórze im. Władysława Stanisława Reymonta, o czym laureaci zostaną powiadomieni.
8. Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawie pokonkursowej.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up