Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Regulamin konkursu plastycznego

BIBLIOTEKA PUBLICZNAMIASTA I GMINY W TWARDOGÓRZE
w czerwcu br. będzie obchodzić 65-lecie swojego istnienia,
w związku z tym chcielibyśmy zaprosić dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym, nad którym patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała:
„MOJA BIBLIOTEKA”,
a tym samym włączenie się w obchody tego radosnego święta, na które złoży się wiele wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych
.

ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu miasta i gminy Twardogóra. Pragniemy, aby młodzi ludzie uczęszczający do szkół twardogórskich narysowały Bibliotekę Publiczną w Twardogórze, do SP w Goszczu filię biblioteczną w Goszczu, a do SP w Grabownie Wielkim Filię Biblioteki Publicznej w Grabownie Wielkim.

2.  Praca plastyczna może przedstawiać budynek Biblioteki Publicznej z zewnątrz, lub wewnątrz, może sugerować także, że jakiś element (innowacja) jest niezbędna. Praca nie powinna przekraczać swoim rozmiarem formatu A3.

3. Każda praca powinna być opisana. Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki).

4. Prace konkursowe należy składać w dziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze, przy ul. Wielkopolskiej 11 do 29 maja br.

5.  Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom, przewidywane jest przed w poniedziałek15 czerwca br. o godz.12:00, w czasie świątecznego tygodnia ,,MY i WY z Biblioteką przez 65-lat”, o czym laureaci zostaną powiadomieni.

6. Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawach pokonkursowych w Twardogórze, Goszczu i Grabownie Wielkim.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up