Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Regulamin konkursu plastycznego

KONKURS PLASTYCZNY

,,PALMA WIELKANOCNA”

REGULAMIN:

  • Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu miasta i gminy Twardogóra, a także całych rodzin (dziadkowie, rodzice, dzieci, ciocie, wujkowie itp.). Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie zarówno w kategorii szkolnej, jak i rodzinnej.
  • Palma wielkanocna może być wykonana w dowolnej technice plastycznej, ale z wykorzystaniem jak największej ilości naturalnych i własnoręcznie wykonanych materiałów. Wysokość palmy (część ozdobna wraz z rączką) nie powinna przekraczać 80 cm. Dzieci przedszkolne oraz uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej mogą narysować palmę na kartkach nie przekraczających formatu A4.
  • Każda praca powinna być opisana (na dobrze przymocowanej do palmy kartce). Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki), w przypadku kategorii rodzinnej: nazwisko rodziny i telefon kontaktowy.
  • Prace konkursowe należy składać w dziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze, przy ul. Wielkopolskiej 11 do 13 marca br.
  • Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom, przewidywane jest przed Świętami Wielkanocnymi, o czym laureaci zostaną powiadomieni.
  • Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawie pokonkursowej.
Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up