Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Regulamin konkursu na „Babkę wielkanocną”

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY W TWARDOGÓRZE serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym:„BABKA WIELKANOCNA”


ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów z terenu gminy Twardogóra, a także całych rodzin (dziadkowie, rodzice, dzieci, ciocie, wujkowie itp.). Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie zarówno w kategorii szkolnej, jak i rodzinnej.

2. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do oceny jedną babkę wielkanocną.

3. Babka wielkanocna może być wykonana w dowolnej technice plastycznej i z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Formę płaską babki – rysunek, polecamy szczególnie dzieciom młodszym. Format rysunku nie może być większym niż A4. Natomiast forma przestrzenna nie powinna być wyższa i szersza niż 40 cm.

4. Każda praca powinna być opisana. Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki), w przypadku kategorii rodzinnej: nazwisko rodziny i telefon kontaktowy.

5. Prace konkursowe należy składać w dziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze, przy ul. Wielkopolskiej 11 do 23 marca br.

6. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom, przewidywane jest przed Świętami Wielkanocnymi, o czym laureaci zostaną powiadomieni.

7.Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawie pokonkursowej.

Zapraszamy do udziału w konkursie

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up