„Internetowe ABC dla seniorów” w Goszczu zakończone

img_0161  Zakończyło się szkolenie seniorów w ramach grantu Aktywna Biblioteka w Filii Bibliotecznej w Goszczu, które rozpoczęło się 6 kwietnia i trwało przez kolejne cztery środy.

Seniorów w Goszczu szkolił informatyk Krzysztof Dysma. Na poszczególnych spotkaniach Seniorzy zostali zapoznani ze sprzętem komputerowym, jego oprogramowaniem, z Internetem i bezpieczeństwem w sieci, nowoczesnymi komunikatorami oraz z cyfrowym aparatem fotograficznym i programem do obróbki zdjęć.

W spotkaniach brało udział sześć osób, członków miejscowego Koła Emerytów i Rencistów. Na zakończenie już przy kawie i ciastkach wszyscy uczestnicy zgodnie podkreślali, że są zadowoleni i z ochotą będą korzystać z komputerów znajdujących się w czytelni tutejszej biblioteki. Chętnie też chcieliby uczestniczyć jesienią gdyby oczywiście była możliwość zorganizowania podobnego kursu.