„Bliskie pejzaże z Goszcza” – wystawa poplenerowa w filii bibliotecznej w Goszczu.

img_0272Filia Bibliotek Publicznej w Goszczu zaprasza na poplenerową wystawę obrazów „BLISKIE PEJZAŻE Z GOSZCZA” w ramach grantu „Kulturalna i sportowa integracja międzypokoleniowa”.

Plener malarski odbył się w zespole i w parku przypałacowym w Goszczu 22 czerwca br. Uczestniczyły w nim dzieci, młodzież oraz dorośli z gmin Twardogóra, Dobroszyce, Międzybórz, Krośnice oraz z Wrocławia, w sumie ponad sześćdziesiąt osób.
Na ekspozycję w Goszczu składa się 25 prac wykonanych akrylami, węglem, ołówkiem, pastelami i kredkami. Są to prace wykonane przez uczestników pleneru mieszkających na terenie i w pobliżu Goszcza.
Obrazy można oglądać w siedzibie biblioteki przy ul. Rynek 20, do 10 października. Zapraszamy serdecznie.

stopka_jpg_20110915_1615615190