Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Pierwsza edycja konkursu „FUNENGLISH W BIBLIOTECE” w Goszczu zakończona.

p1020233Z inicjatywy Filii Biblioteki Publicznej w Goszczu, w konkursie FunEnglish udział wzięli uczniowie SP w Goszczuz klas V i VI.

Multimedialny konkurs językowy dla dzieci w wieku 6-12 lat zorganizowała firma FunEnglish, oferująca bibliotekom w całej Polsce bezpłatny dostęp do e-learningowego kursu języka angielskiego. Aby wziąć w nim udział wystarczyło mieć komputer z dostępem do Internetu. Konkurs składał się z trzech etapów, podczas każdego z nich czekały na uczestników zadania urozmaicone nowoczesnymi technologiami. Całość konkursu rozgrywała się w Internecie. Pierwszy etap, czyli eliminacje, polegał na rejestracji, wykonaniu pierwszych zadań konkursowych i trwał od 5 do 11 grudnia. Następnie 13 grudnia odbył się półfinał, w którym wybrani uczestnicy zmierzyli się z dziesięcioma interaktywnymi ćwiczeniami oraz multimedialną grą. Do gry finałowej doszedł Marcin Zagrodnicki z klasy VI SP w Goszczu, zdobywając 98 punktów na sto możliwych. Ogromne gratulacje dla Marcina, który jako jedyny z naszej gminy, osiągnął tak wysoki wynik.

Marcin został nagrodzony podręcznikiem do języka angielskiego przez bibliotekarkę Dorotę Markowską, na uroczystościach jasełkowych w Szkole Podstawowej w Goszczu. Jasełka miały oprawę w języku angielskim.

Galeria

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up