Piernikowy wieczór – spotkanie tylko dla Pań

Gorąco zapraszamy Panie do udziału w wyjątkowym Spotkaniu!!!

Już 1 grudnia o godzinie 17.00 spotkamy się z Wami w Kawiarence Klubu Seniora przy pl. Piastów (budynek dawnej szkoły) podczas „Piernikowego wieczoru”. Przygotowaliśmy go z myślą o Kobietach, które często w wirze codziennych obowiązków zapominają o tym, jak czerpać radość z przygotowań do Bożego Narodzenia. Wydarzenie wprowadzi wszystkie panie w wyjątkową atmosferę otulającą nas w grudniu. Będziemy rozmawiać o skomplikowanym wyborze prezentów, znajdziemy radę na zapakowanie ich. Wszystkiemu towarzyszyć będzie zapach wspólnie pieczonych pierników oraz inne, nieco bardziej tajemnicze aromaty zimowo-świąteczne. Będzie miło, ciepło, nastrojowo – po kobiecemu.
Na spotkanie obowiązują zapisy w bibliotece oraz cegiełka 10 złoty – przeznaczona na organizację. Zapisywać można się również pod telefonem 71 315 80 17 lub przez Messenger.