O modzie i urodzie w bibliotece

img_003-715 czerwca br. w Bibliotece Publicznej w Twardogórze już po raz drugi odbył się pokaz wizażu połączony z pokazem mody, na który przybyły licznie twardogórzanki.

Wdzięk, elegancja i piękno są niewątpliwie cechami wyróżniającymi panie, jednakże zdarza się, że nie potrafimy odpowiednio zadbać o nasz wygląd, co jest spowodowane brakiem większej wiedzy na ten temat. Aleksandra Jaśkowiec- wykwalifikowana wizażystka i przedstawicielka kosmetyków marki ,,Gosh” udzielała instruktażu makijażu dziennego i wieczorowego- smoky eyes. Krok po kroku tłumaczyła i pokazywała jak prawidłowo wykonywać make- up, a także mówiła z jakich przyborów przy tym korzystać i jakich kosmetyków używać. Wizażystka przestrzegała przed błędami, jakie zwykle popełniają panie robiąc makijaż. Aleksandra Jaśkowiec wraz z kosmetyczkami: Haliną Makarczuk oraz Eweliną Stadnik malowały każdą chętną panią, pokazując jednocześnie jak wyeksponować piękno oczu, czy też ust. Z kolei Irena Krzyżanowska, właścicielka sklepu odzieżowego ,,Prestige” idealnie dobierała kostiumy twardogórskim modelkom. Przepięknie wyglądające panie prezentowały się przed innymi uczestniczkami pokazu.