Niezwykła wystawa ” Teatralne Oblicze Biblioteki”

"Teatralne Oblicze Biblioteki" - wystawa warta obejrzenia. Zapraszamy do Kuźni Kultury w Goszczu Od 7 czerwca do końca sierpnia 2021r. w Kuźni Kultury w Goszczu ( sala wystawiennicza) można obejrzeć  wystawę ''Teatralne Oblicze Biblioteki".  Na wystawę  składają  się  dekorację , stroje i rekwizyty, które towarzyszyły przedstawieniom  tworzonym przez działających przy bibliotece : Teatr POZA, animatorkę Irynę Gołowacz  oraz nauczycielkę  Nadię Łomanową- Barańską.  Dzięki wystawie będziemy mogli przypomnieć sobie  wzruszające, tragiczne, a czasem śmieszne sceny teatralne z przedstawień : "Opowieść wigilijna," " Mucha Złotobrzucha", "Historia z katedrą w tle ", a także " Igraszki z diabłem ". Bogatą wystawę teatralnych rekwizytów uzupełniają fotografię aktorów i osób związanych z teatremoraz  fotografię z poszczególnych przedstawień .