Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025

6250 zł dofinansowania otrzymała twardogórska biblioteka w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze otrzymała dofinansowanie w wysokości 6250 zł ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 w ramach zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”. Każda publikacja zakupiona w ramach tej dotacji zostanie oznaczona stemplem z logo programu.