Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Liściakowy kolaż

22W piątek 16 listopada br. odbyło się w Bibliotece Publicznej w Twardogórze uroczyste otwarcie wystawy dziecięcych prac plastycznych p. t. „Liściakowy kolaż”, połączone z wręczeniem nagród zwycięzcom. Na konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Twardogóra wpłynęło 171 prac.

Jury konkursowe w składzie: Maria Kucharska, Dorota Franc i Beata Pięta przyznało w dwóch kategoriach wiekowych 18 nagród i wyróżnień.

W kategorii dzieci z klas I-III: I nagrodę Burmistrza otrzymał Marcin Zagrodnicki ze S. P. Goszczu, II nagrodę Aleksandra Horoś ze S. P. nr w Twardogórze, trzecią Jakub Wróbel z Goszcza, czwartą Beata Kulig z Grabowna Wielkiego, piątą Aleksandra Bury,a szóstą Maja Cynar, obie z twardogórskiej „jedynki”.

Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej przyznano: Julii Daniliszyn, Aleksandrze Jankowskiej i Zuzannie Antonowicz ze S. P. nr 2 w Twardogórze, Kacprowi Rumińskiemu i Krzysztofowi Bednarskiemu z Grabowna Wielkiego, Izabeli Noculak z Goszcza, a także Annie Barańskiej i Jassice Domańskiej ze S. P. Nr 1.

W kategorii uczniów z klas IV-VI: I nagrodę Burmistrza zdobył Mateusz Siemasz ze S. P. nr 2 w Twardogórze, drugą nagrodę Marta Fuss z „jedynki”, trzecią Anna Pasternak ze S. P. w Grabownie Wielkim, natomiast wyróżnienie Łukasz Łukasik z „dwójki”.

Nagrody książkowe dzieci odebrały z rąk burmistrza Twardogóry Jana Dżugaja.

Galeria

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up