LATO Z ORANGE W FILII BIBLIOTECZNEJ W GOSZCZU

203SPOTKAJMY SIĘ W BIBLIOTECE – to ogólnokrajowa akcja w ramach Programu Odnowy Bibliotek.

Pod takim właśnie hasłem w dniu 21.07.2010 w bibliotece w Goszczu w godzinach popołudniowych odbyło sie potkanie grupy emerytów z tutejszego Koła Emerytów i Rencistów. W miłej atmosferze przy kawie i lodach dyskutowano o bieżących sprawach Koła.
Szczególną uwagę poświęcono organizacji wycieczki do Wrocławia. Wykorzystano dostęp do internetu, aby zamówić bilety do Panoramy Racławickiej i skontaktować się z przewodnikiem po Wrocławiu. Ustalono również ramowy program całodziennego zwiedzania.
W rozmowach przewijał się temat wykorzystania komputerów i internetu, który udostępniany jest w bibliotece nieodpłatnie dzięki Fundacji Orange.
Mamy nadzieję , że w okresie jesienno-zimowym będą chętni wśród emerytów do skorzystania z pomocy w nauce posługiwania się komputerem i internetem.