Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

KONKURS PLASTYCZNY „Koszyczek wielkanocny”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta

w Twardogórze
serdecznie zaprasza

DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

„KOSZYCZEK WIELKANOCNY”

ZAŁOŻENIA REGULAMINOWE:

1. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i średniej z terenu miasta i gminy Twardogóra, a także całych rodzin (dziadkowie, rodzice, dzieci, ciocie, wujkowie itp.). Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie zarówno w kategorii szkolnej, jak i rodzinnej.

2. Koszyczek wielkanocny może być wykonany w dowolnej technice plastycznej, formę płaską – rysunek w formacie nie większym niż A4 – polecamy szczególnie dzieciom młodszym, natomiast przestrzenną nie wyższą i nie szerszą niż 40 cm – młodzieży i rodzinom. Wykluczone jest umieszczenie w koszyku produktów spożywczych mogących ulec szybkiemu zepsuciu. Zalecamy, aby dzieci lub całe rodziny jak najwięcej elementów koszyczka i jego dekoracji wykonały własnoręcznie.


3. Rezerwuje się dla poszczególnych przedszkoli/szkół/świetlic, możliwość zgłoszenia następującej liczby najładniejszych prac, wyłonionych w eliminacjach:

a. – Miejskie Przedszkole – 20,
b. – Przedszkole Sióstr – 5,
c. – SP nr 2 (budynek przy ul. Jadwigi) – 25,
d. – SP nr 2 (budynek przy ul. Batorego) – 25,
e. – SP nr 2 (Gimnazjum) – 15,
f. – SP Grabowno Wielkie – 15,
g. – SP Goszcz – 15,
h. – Szkoła średnia – 5,
i. – świetlice środowiskowe – po 2 prace z każdej placówki.

4. Każda praca powinna być opisana. Informacja powinna zawierać następujące dane: imię i nazwisko wykonawcy, klasa (grupa wiekowa), szkoła, imię i nazwisko wychowawcy (nauczyciela plastyki), w przypadku kategorii rodzinnej: nazwisko rodziny i telefon kontaktowy.

5. Prace konkursowe należy składać w dziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze przy ul. Wielkopolskiej 11 do 9 marca br.

6. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród zwycięzcom, przewidywane jest przed Świętami Wielkanocnymi, o czym laureaci zostaną powiadomieni.

7. Prace zgłoszone do konkursu będą prezentowane w bibliotece na wystawie pokonkursowej.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up