Już od września ruszamy z angielskim dla seniorów!

img_53007 czerwca w twardogórskiej bibliotece odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące kursu języka angielskiego dla seniorów. W ramach wolontariatu zajęcia prowadzić będzie Agata Górkowa, nauczycielka języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Chętnych do nauki nie brakuje, zapał do pracy nad językiem obcym widoczny był na spotkaniu. Poza sprawami organizacyjnymi podczas spotkania znalazł się czas na chwilę zabawy z wykorzystaniem języka angielskiego. Panie miały okazję przedstawienia się i poznania innych uczestniczek kursu. Spotkanie odbyło się w wesołej i miłej atmosferze, wśród śmiechu łatwiej było przełamać bariery związane z obcym językiem. Z angielskim ruszamy od września, kurs będzie trwał do czerwca 2014 roku.