Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Jesienna potańcówka

17 października br. w parku przy Pl. Piastów w Twardogórze mieszkańcy uczestniczyli w "Jesiennej potańcówce", na której przygrywała kapela podwórkowa TwardGraje.

Kapela zagrała dla mieszkańców kilka autorskich utworów. Zgromadzeni usłyszeli m.in. ,,My są chłopcy z Twardogóry” oraz ,,Wirus-Sars”.
Rytmiczna muzyka poderwała do tańca wszystkich zgromadzonych, a pełne humoru teksty piosenek, sprawiły, że uśmiech nie znikał z twarzy uczestników ,,Jesiennej potańcówki”. Wszyscy zgromadzeni wyrazili swoją aprobatę i prosili o więcej takich wydarzeń. Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Wł. St. Reymonta w Twardogórze Beata Pięta zapewniła, że kolejne spotkanie muzyczne z TwardoGrajami odbędzie się w wiosną 2022 r., na które, jak powiedziała, już teraz bardzo serdecznie zaprasza.
Zespół tworzą: Dariusz Miśkiewicz, Jan Bernacki, Krzysztof Jankowski, Henryk Jankowski, Grzegorz Sulimka, Jerzy Piskozub, Zbigniew Mieszała, Mieczysław Franc – kierownik muzyczny. Grupa działa przy twardogórskiej bibliotece publicznej.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up