Jak działali z Fundacją Nowe Media

img_1-31 … czyli kilka słów podsumowujących projekt ,,Biblioteka- lokalne centrum wiedzy praktycznej.

28 czerwca br. odbyło się ostatnie, czwarte spotkanie grupy projektowej ,,Biblioteka- lokalne centrum wiedzy praktycznej”. Głównym zadaniem było omówienie najważniejszego przedsięwzięcia projektowego- Festynu Wiedzy Praktycznej.

Członkowie zespołu: Krzysztof Szwałek, Aleksandra Dwornikowska, Teresa Słabik, Marta Dąbrowska Agnieszka Szewczuk, Natalia Pięta i Marta Mazepa, zastanawiali się nad tym, co i w jaki sposób można by było udoskonalić, uatrakcyjnić, a także mówili o tym, co było bez zastrzeżeń. Kilka słów samokrytyki z pewności zaowocuje w przyszłości lepszą organizacją Festynu.

Na koniec spotkania kilka słów podsumowujących projekt wygłosił animator Fundacji Nowe Media, Krzysztof Szwałek, który przez 6 miesięcy przewodniczył działaniom twardogórskiej grupy, podejmującej innowacyjne zadania. Wręczył również uczestnikom projektu certyfikaty Fundacji Nowe Media. Wszystkim za owocną współpracę i włożony wysiłek podziękowała bibliotekarka koordynująca projekt Marta Mazepa. Słów kilka wygłosiła również Aleksandra Dwornikowska, która dziękowała za nowe doświadczenia i cenną wiedzę.