IX Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków

W dniu 7 kwietnia 2022 roku w gościnnych progach SP nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze odbył się IX Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.

Biblioteczny konkurs został objęty honorowym patronatem Pana Burmistrza Pawła Czulińskiego. W konkursowym jury zasiadły panie: Urszula Konopko, Barbara Krzesaj i Krystyna Wojtkiewicz. W konkursie wzięło udział 28 przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze, Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze, SP w Goszczu i SP w Grabownie Wielkim.
Jury konkursowe przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

1. W KATEGORII CZTEROLATKÓW:
– pierwszą nagrodę Burmistrza Gabrieli Skorupie,
– drugą nagrodę Burmistrza Gabrieli Masłowskiej,
– trzecią nagrodę Burmistrza Idalii Demitraszek z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze,

2. W KATEGORII PIĘCIOLATKÓW:
– pierwszą nagrodę Burmistrza Zofii Czetyrko,
– drugą nagrodę Burmistrza Kalinie Lipowskiej,
– trzecią nagrodę Burmistrza Antoninie Mikule
– wyróżnienie Burmistrza Alanowi Snopkowi z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze,

3. W KATEGORII SZEŚCIOLATKÓW:
– pierwszą nagrodę Burmistrza Kornelii Bednarz ze SP w Grabownie Wielkim,
– drugą nagrodę Burmistrza Dominice Ogrotnik z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze,
– trzecią nagrodę Burmistrza Oli Kalaruz z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze,

WYRÓŻNIENIA BURMISTRZA:
– Kacprowi Malinowskiemu z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze,
– Poli Maciejewskiej ze SP w Grabownie Wielkim
– Marcelinie Stekiel z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze.

W imieniu Pana Burmistrza Pawła Czulińskiego dyplomy, nagrody, wyróżnienia i upominki za udział wręczała Pani Sekretarz Gminy Janina Czekajło.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a wychowawcom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie młodych, zdolnych recytatorów.