I Rodzinny Rajd Pieszy „Tropem Grabka”

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Rodzinnym Rajdzie Pieszym „Tropem Grabka”.

Rajd odbędzie się 3 sierpnia 2022 r. Miejsce zbiórki wyznaczyliśmy przy budynku Nadleśnictwa Twardogóra – Moszyce 17 i tam spotykamy się o godzinie 9.45. Do uczestnictwa w wydarzeniu zapraszamy rodzinnie. Pamiętajcie, że każde dziecko musi mieć dorosłego opiekuna. Łączny dystans do przejścia to ok. 5km. Link do trasy podany jest w Regulaminie. Podczas rajdu zaplanowany jest udział w grze terenowej „Tropem Grabka”, zajęcia z leśnikiem, zabawy i animacje oraz wspólny piknik na łonie natury. Przewidywany czas trwania rajdu to ok. 4-5 godzin.

Przewidujemy mnóstwo dobrej zabawy oraz pozytywnych emocji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia wyżywienia ani napojów. W przypadku intensywnych opadów deszczu lub burz rajd odbędzie się w innym terminie, o czym uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

Na wydarzenie obowiązują zgłoszenia. Informacje (tel. 71 315 80 17) oraz zapisy do 29 lipca do godziny 15.00 w czytelni internetowej w godzinach pracy biblioteki.

REGULAMIN I RAJDU PIESZEGO_pdf