Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Euro 2012 w oczach dzieci i młodzieży.

Regulamin konkursu plastycznego

BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY W TWARDOGÓRZE

ORAZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GOSZCZU

Zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistóoraz uczniów szkół średnich do udziału w konkursie plastycznym

EURO 2012 – w oczach dzieci i młodzieży”.

  1. Celem konkursu jest rozwijanie i promowanie talentów plastycznych dzieci

i młodzieży, upowszechnianie wiedzy na temat piłkarskich Mistrzostw Europy, promowanie piłki nożnej, jednej z najbardziej popularnych dyscyplin sportu w Europie, wzbogacenie wiedzy o Europie i Polsce, aktywizowanie do podejmowania działań w celu poszerzenia wiedzy, rozwijania zainteresowań i kreatywności twórczej.

  1. Prace plastyczne zgłoszone na konkurs muszą być tematycznie związane z piłką nożną, polską reprezentacją piłkarską lub jednym z 4 stadionów (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław), na których będą odbywały się mecze podczas EURO 2012.

  2. Uczestnik może zgłosić do konkursu 1 pracę plastyczną w dowolnej technice plastycznej( rysunek, malarstwo, wycinanka, collage). FORMAT : A 3 – A 4.

  3. Na odwrocie pracy powinny zostać zamieszczone następujące informacje: imię i nazwisko wykonawcy, klasa, szkoła, nazwisko opiekuna artystycznego.

  4. Kryteria oceny prac: przy ocenie prac będą brane pod uwagę: zgodność z tematem konkursu, pomysłowość i ciekawy sposób ujęcia tematu, oryginalność oraz samodzielność wykonania pracy.

  5. Termin składania prac w dziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze przy ul. Wielkopolskiej 11 upływa 30 maja br.

  6. Prace uczestników konkursu będą prezentowane na wystawie w pomieszczeniach biblioteki.

  7. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego odbędzie się 6 czerwca br.

w Bibliotece Publicznej w Twardogórze, o czym zwycięzcy zostaną powiadomieni.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up