E-learningowy kurs angielskiego dla dzieci

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Twardogórze oraz jej Filia w Goszczu serdecznie zapraszają wszystkie chętne dzieci w wieku 6-12 lat na e-learningowy, bezpłatny kurs angielskiego FunEnglish.

Pierwsze zajęcia odbędą się 27.12. 2012 r. o godz. 13.30 w czytelni twardogórskiej biblioteki.. Kurs składa się z kilkuset gier, piosenek karaoke, filmów, fotolekcji i ćwiczeń. Jest to przyjemna nauka języka angielskiego i dobra zabawa. Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „FunEnglish w bibliotece”. Chęć udziału w kursie prosimy zgłaszać bezpośrednio w siedzibach bibliotek lub telefonicznie pod nr 71 315 80 17 – biblioteka w Twardogórze, 71 398 70 11- Filia w Goszczu.