Cykl „Rok z poezją” – spotkanie autorskie z Rafałem Powichrowskim

19 stycznia w Kawiarence Klubu Seniora twardogórska biblioteka, w ramach cyklu "Rok z poezją",  zorganizowała spotkanie autorskie z naszym lokalnym poetą - Rafałem Powichrowskim.

Rafał Powichrowski jest mieszkańcem naszej gminy od urodzenia. Przez kilka lat przebywał z rodziną w Anglii. Jednak bez względu na to gdzie mieszka pisanie wierszy jest tym, co lubi najbardziej. Pierwszy wiersz napisał, kiedy miał 8 lat. Inspiracją dla Jego twórczości jest muzyka – zwłaszcza Michael Jackson.  Czerpie też z przeżyć i emocji osób szczególnie Mu bliskich. Niezachwianie wierzy w zwycięstwo dobra. Od 12 lipca 2012 roku twórczość publikuje na profilu fb „Wiersze Rafała Powichrowskiego”, który jest obserwowany przez 13 tysięcy osób. Niestety nie opublikował jeszcze własnego tomiku wierszy, ale to chyba już tylko kwestia czasu. Spotkanie z Panem Rafałem przebiegło w niezwykle ciepłej i otwartej atmosferze.  Pan Rafał odpowiedział na mnóstwo pytań, które zadali uczestniczący w spotkaniu czytelnicy. Mogli oni również przeczytać głośno wiersze naszego Gościa. Poznaliśmy historie tych utworów oraz emocje, które towarzyszyły poecie w czasie tworzenia. Dla Wszystkich był to czas refleksji i zatrzymania w wyjątkowo pozytywnym klimacie.