Co to był za koncert!

7 maja br. w sali teatralnej pałacu w Goszczu w ramach ogólnopolskiej akcji ,,Tydzień Bibliotek 2019” odbył się koncert ,,Radosna wiosna”, który zainaugurował II edycję muzycznego projektu Biblioteki Publicznej w Twardogórze – ,,Pory roku”.

Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili lokalni artyści, uzdolnieni mieszkańcy gminy: Maja Tokarska, Hanna Babij, Milena Gawin i Justyna Słaba. Z radosnym, wiosennym repertuarem wystąpił gościnnie zaprzyjaźniony chór ,,Ballada” z Bukowic. Ponadto swój debiut miała kapela TwardoGraje, która powstała w styczniu 2019 r. przy Bibliotece Publicznej w Twardogórze. Skład zespołu: Mieczysław Franc, Jan Bernacki, Henryk Jankowski, Krzysztof Jankowski, Zbigniew Mieszała, Jerzy Piskozub, Grzegorz Sulimka, Dariusz Miśkiewicz.

Roztańczona i rozśpiewana publiczność wielokrotnie skandowała bis. Muzycy z radością spełnili jej prośbę.
Imprezę poprowadziły Iryna  Gołowacz i Marta Faraniec.