Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Astrologia finansowa. Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Czy zastanawiasz się czasami, co powoduje, że jedni odnoszą finansowy sukces i przechodzą klasyczną drogę od zera do milionera, podczas gdy inni, dysponując znacznie większymi środkami, nie są w stanie przez lata rozkręcić własnego biznesu? Jaka jest tak naprawdę różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami ludzi? I w jaki sposób można zagwarantować sobie zostanie członkiem pierwszej z tych dwóch grup?

Ta książka odpowie na każde z powyższych pytań. Co więcej – zostanie ona Twoją osobistą przepustką do klubu ludzi sukcesu. Jeśli marzy Ci się finansowy dobrobyt i niezależność, skorzystaj z mocy kosmosu i po nie sięgnij. Autorka – znany i ceniony autorytet z dziedziny astrologii, oddaje w Twoje ręce publikację poświęconą w całości zagadnieniom finansów w astrologii. Dowiesz się, jakie zagadnienia finansowe zostały wpisane w Twój horoskop urodzeniowy. Od tej pory każda kolejna inwestycja będzie trafiona dzięki temu, że oprzesz ją na wszechpotężnej sile kosmosu. Równie duże korzyści przyniosą Twoje decyzje dotyczące sprzedaży bądź zakupu mieszkania czy zakładania firmy bądź wchodzenia w spółki. Poznasz także podstawy ekonomii przedstawione w świetle astrologii.

Dowiedz się już dziś, jakie uniwersalne zasady kosmosu rządzą bogactwem i skorzystaj z nich obierając kurs na dobrobyt. Twoje zapatrywanie na finanse zostało ukształtowane w chwili narodzin. Jak tylko je poznasz, zrobisz milowy krok w kierunku sukcesu.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up