Akcja e-motywacja! Spotkanie z Emilią Krakowską

img_1-177Razem można więcej! Przekonywała 8 października br. Emilia Krakowska – aktorka teatralna i filmowa, znana przede wszystkim z roli Jagny w filmie Jana Rybkowskiego ,,Chłopi”.  Na spotkanie online w ramach projektu Fundacji Orange ,,Akcja e-motywacja” przybyły do biblioteki w Twardogórze i filii w Goszczu Panie z klubów seniora, które działają przy bibliotekach.

Pełna charyzmy i pozytywnej energii aktorka wielokrotnie w trakcie spotkania podkreślała, że człowiek nie jest stworzony do życia w samotności. Stwierdziła, że każdy posiada jakiś talent i tym talentem powinien się dzielić, a zatem pełnić misję społeczną, do której – jak powiedziała – jesteśmy powołani. Przesłanie aktorki: cieszyć się każdą chwilą, doceniać codzienność, tak, aby stała się ona niecodziennością.

Galeria: