Warsztaty świąteczne dla dzieci

Dzieci w wieku 4 - 9 lat zapraszamy do udziału w bożonarodzeniowych warsztatach plastycznych "Świąteczne puzzle".

Grudzień to czas intensywnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W wielu domach do dziś dnia ozdoby na choinkę wykonują dzieci albo nawet sami rodzice. Chcemy, aby nasi mali czytelnicy i ich rodziny doświadczyły jak wielki urok mają dekoracje świąteczne samodzielnie przygotowane przez najmłodszych. Mogą one wisieć na choince, ale także w oknach domów, na ścianie czy staną się najwspanialszym, pełnym włożonego serca i miłości,  prezentem dla bliskich osób.  Podczas warsztatów będziemy tworzyć anioły, gwiazdki i reniferki, które każdy uczestnik zabierze do domu. Zajęcia odbędą się w trzy kolejne piątki grudnia: 3, 10 i 17 w  godzinach od  13.30 do 16.00 w czytelni internetowej. Młodsze dzieci zapraszamy z opiekunem. Na każde zajęcia obowiązują zapisy: osobiście w bibliotece, pod nr tel. 71 315 80 17 lub przez aplikację Messenger. Udział jest bezpłatny. Zapraszamy do zapisów!