„Parowozy w obiektywie Marka Malczyszyna” w Grabownie Wielkim

img_1-80W środę 11grudnia w Filii Bibliotecznej w Grabownie Wielkim ,została otwarta wystawa ”Parowozy w obiektywie Marka Malczyszyna , jest to kolejna wystawa po „Kapliczkach”.

Pan Marek jest twardogórzaninem, amatorem a fotografowanie stało się jego pasją. Materiał na wystawę zbierał pięć lat, do oglądania jest ponad 50 zdjęć różnego formatu, w większości kolorowe. Jeżdżąc do Wolsztyna, gdzie znajduje się muzeum parowozów, uwieczniał je na zdjęciach . W tym celu odwiedził Jaworzynę Śląską, Chabówkę, Sosnowiec oraz inne miejscowości. Nie tylko polskie parowozy są na fotografiach, można zobaczyć również produkowane w Rumunii, Czechach czy w Niemczech. Pomysły, na temat fotograficzny to otaczający nas świat, a na prezentację zdjęć Marka Malczyszyna czeka całe środowisko. Zapraszamy na zwiedzanie wystawy , do końca stycznia 2014r.,w godzinach pracy placówki.

Galeria: