Spotkanie z paleontolożką Justyną Słowiak w ramach realizacji grantu „DOBRE CZASY”

siatka180Justyna Słowiak jest zwyciężczynią XXII Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej, które odbyły się w Lizbonie.

Pani Justyna zgodziła się przyjechać z Warszawy i podzielić się swoją pasją w ramach projektu „Dobre czasy”. Odbyły się trzy prelekcje: jedna dla realizatorów projektu, druga dla młodych pasjonatów, którzy przyjechali do Twardogóry z Dolnego Śląska na konkurs „Jestem Twórcą” i dla mieszkańców miasta i gminy Twardogóra.

BH

„24.05. 2012r. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych byli na spotkaniu z paleontologiem. Na godzinnym spotkaniu paleontolog zapoznała wszystkich zebranych z ważniejszymi informacjami na temat życia dinozaurów na naszej ziemi z pomocą projektora. Pokazała uczniom ciekawe eksponaty dotyczące ewolucji życia na ziemi. Spotkanie to było interesujące i zachęcające do wyjazdu do Muzeum Historii Naturalnej.”

Jadwiga Wołkowska

stopka_jpg_20110915_1615615190