KLIKNIJ PO KSIĄŻKĘ!

Co to jest ibuk.pl?

Ibuk.pl to pierwsza i największa w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Twardogórze wykupiła dostęp do wybranych publikacji – możesz je czytać bezpłatnie w sieci bibliotecznej, jak również na komputerze domowym!

Jakie to e-booki?

Głównie książki naukowe (zwłaszcza podręczniki akademickie), popularnonaukowe i poradniki z praktycznie wszystkich ważniejszych dziedzin wiedzy, m.in. takich: informatyka, nauki humanistyczne (historia, filologia polska, filologie obce, kulturoznawstwo, kultura i sztuka, religioznawstwo), nauki matematyczno-przyrodnicze (biologia, matematyka, technika, chemia, fizyka, nauki o Ziemi), nauki społeczne (pedagogika, socjologia, psychologia, komunikacja społeczna, filozofia, nauki polityczne), medycyna, prawo, nauki ekonomiczne (marketing, reklama, zarządzanie, informatyka, finanse i bankowość, rachunkowość i controlling, gospodarka światowa, Unia Europejska).

Jak korzystać z ibuk.pl?

W elektronicznej czytelni, opartej na bazie ibuk.pl, znajdują się książki z następujących dziedzin –filozofii, psychologii, pedagogiki, socjologii, kulturoznawstwa, komunikacji społecznej, nauk przyrodniczo-matematycznych, historii, informatyki, marketingu i reklamy, zarządzania, finansów i bankowości, filologii polskiej i innych filologii, prawa, a także poradniki medyczne.

Ibuk.pl przekazał nam hasła i loginy, które umożliwią czytelnikom zapisanym do naszej Biblioteki skorzystanie z wybranej książki we własnym domu. Wystarczy, gdy zgłoszą się bilioteki tam otrzymają za darmo kod dostępu (warunkiem jest posiadanie karty bibliotecznej Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Twardogórze), który umożliwi im otwarcie każdej z tych książek na swoim komputerze.

Jak czytać książki na ibuk.pl

UWAGA!
Każda z książek może być otwarta jednocześnie na pięciu komputerach w tym samym czasie, a więc jeśli zechce z niej skorzystać sześciu użytkowników, to jeden będzie musiał do niej sięgnąć w innym czasie.

ZAPRASZAMY DO SIEDZIBY BIBLIOTEKI PRZY ul. WIELKOPOLSKIEJ 11 W GODZINACH OTWARCIA PLACÓWKI DO ODBIERANIA HASEŁ I LOGINÓW!