VIII Gminny Konkurs Recytatorski przedszkolaków

2-50W czwartek 14 marca odbył się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze VIII Gminny Konkurs Recytatorski przedszkolaków, nad którym honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Paweł Czuliński.
Komisja konkursowa w składzie: Barbara Krzesaj, Paula Tudziarz i Krystyna Wojtkiewicz w trzech kategoriach wiekowych przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:
– kategoria czterolatków:
I nagroda Burmistrza: Maja Żuchowska Miejskie Przedszkole Twardogóra
II nagroda ex-aequo: Zuzanna Lityńska i Pola Świderska MP
– kategoria pięciolatków:
I nagroda Burmistrza: Zuzanna Skafarek SP Grabowno Wielkie
II nagroda ex-aequo: Karolina Hazubska i Franciszek Sztymela MP
– kategoria sześciolatków:
I nagroda Burmistrza: Hubert Mikołajczyk MP
II nagroda: Kacper Ciosek SP Goszcz
III nagroda: Barbara Krzystek MP
wyróżnienia: Zuzanna Nowicka, Martyna Zielińska, Stanisław Adamczyk MP Twardogóra, Zuzanna Gierus Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej Twardogóra, Daria Gmyrek i Wojciech Wodnicki SP Goszcz.
Laureaci konkursu odbierali dyplomy, nagrody rzeczowe i książkowe z rąk Burmistrza Pawła Czulińskiego. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i książeczki za udział w konkursie.