Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

VI Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków

img_1034 kwietnia 2017 r. w bibliotece odbył się VI Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.
Komisja konkursowa w składzie: Jadwiga Harych, Helena Piskozub, Krystyna Wojtkiewicz oraz Jadwiga Wożniak oceniała występy przedszkolaków w trzech kategoriach wiekowych – czterolatków, pięciolatków i sześciolatków. Patronat nad konkursem objął pan burmistrz Zbigniew Potyrała, który ufundował główne nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii czterolatków I nagroda przypadła Lilianie Zusan (SP Grabowno Wielkie), II nagroda Barbarze Krzystek (PNSOB w Twardogórze), III nagroda Darii Gmyrek (MP w Twardogórze), a wyróżnienie Błażejowi Raczkowskiemu (MP w Twardogórze).

W kategorii pięciolatków komisja przyznała I nagrodę Lenie Brynk ((MP w Twardogórze), II nagrodę Ewelinie Ogrotnik ((MP w Twardogórze), III nagrodę ex aequo Zofii Pawlik ((MP w Twardogórze) i Beacie Bukowskiej (PNSOB w Twardogórze). Wyróżnienia odebrali Roksana Lityńska, Nikola Świderska, Tymoteusz Mikuła i Nadia Kawałko (wszyscy z MP w Twardogórze).

W kategorii sześciolatków I nagrodę przyznano Lenie Sobiś (MP w Twardogórze), II nagrodę Antoninie Nowak (MP w Twardogórze), III Anastazji Dębskiej (MP w Twardogórze), IV Julii Bloch (SP Goszcz). Wyróżnienia odebrały Lena Śniegulska (SP Goszcz), Emilia Kmiecik, Iga Olszowska i Monika Bukowska (MP w Twardogórze).

Gratulujemy!

Galeria

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up