Rodzinna pasja fotografowania Krzysztofa i Macieja Barszczyków

img_1-217Do końca listopada można oglądać w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze wystawę „Rodzinna pasja fotografowanie Krzysztofa i Macieja Barszczyków”.

Ojciec i syn są mieszkańcami Grabowna Wielkiego. Pan Krzysztof fotografuje od lat, szczególnie upodobał sobie obserwowanie za pomocą aparatu zwierzyny leśnej. Zarówno w bibliotece w Twardogórze jak i jej filiach w Goszczu i Grabownie Wielkim miał kilkanaście wystaw. Swoją pasją zaraził syna, Maciej fotografuje przede wszystkim: owady, płazy i gazy, chociaż na jego fotografiach pojawiają się też zwierzęta gospodarskie. Wystawa obejmuje 88 fotografii barwnych, obu panów,  w formacie A4, a także pięć obrazów na płótnie w formacie 100×70 przedstawiających jelenie w czasie rykowiska autorstwa pana Krzysztofa.

Galeria: