IV Konkurs Recytatorski Przedszkolaków

img_1-169W czwartek 16 kwietnia odbył się w Bibliotece IV Gminny Konkurs Recytatorski adresowany do dzieci przedszkolnych. Do konkursu zgłoszono 29 dzieci z Miejskiego Przedszkola oraz zerówek ze SP w Grabownie Wielkim i Goszczu.Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała. Recytacje cztero-, pięcio- i sześciolatków oceniało jury konkursowe w składzie: Urszula Konopko, Agata Nikolin-Mrowicka i Agnieszka Ostrycharczyk. W kategorii czterolatków pierwszą nagrodę Burmistrza jury przyznało Wojciechowi Żerebeckiemu ze SP w Goszczu, drugą Mai Małaniak, a trzecią Mari Nowickiej z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze. W kategorii pięciolatków pierwsza nagroda Burmistrza przypadła Lenie Łuczak, druga ex-aequo Marii Juszczak Anastazji Szmajek, trzecia Oliwierowi Gierlickiemu z Miejskiego Przedszkola. Natomiast w kategorii sześciolatków pierwszą nagrodę Burmistrza zdobyła Maja Sadowska z Miejskiego Przedszkola, drugą Maria Adamowska ze Szkoły Podstawowej w Goszczu, trzecią Pawłowi Bednarskiemu ze Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim.
Laureaci konkursu oraz uczestnicy odbierali nagrody książkowe oraz gminne gadżety z rąk komisji – Urszuli Konopko, Agaty Nikolin-Mrowickiej oraz Agnieszki Ostrycharczyk. Gminne gadżety, które wręczyła dyrektor biblioteki Beata Pięta otrzymały również, za swoją pracę, panie z jury.

Galeria: