Podróż przez epoki

5-315 września br. w Kościółku pw. Świętej Trójcy i Matki Boskiej odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt.: ,,Podróż przez epoki”. Na ekspozycji można było podziwiać prace plastyczne i graficzne autorstwa absolwentów Kursu Kwalifikacyjnego Technik Organizacji Reklamy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Twardogórze. Wystawę zorganizowała Biblioteka Publiczna w Twardogórze we współpracy z absolwentami Kursu Kwalifikacyjnego Technik Organizacji Reklamy.

Na uroczyste otwarcie wystawy przybyli uczniowie z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Twardogórze wraz z dyrektorem Andrzejem Filipiakiem. Przyszła również młodzież gimnazjalna z Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze pod opieką pani Ireny Puchalskiej. Pojawili się także członkowie Coolturalnego Klubu Seniora oraz twardogórscy miłośnicy sztuki. Wystawa składała się z 17 prac ułożonych chronologicznie od prehistorii do współczesności. Oprócz dzieł malarskich można było podziwiać prace graficzne wykonane w programach do obróbki zdjęć oraz grafiki wektorowej, która sprawdza się w tworzeniu np. logo firm.

Sztukę PR w wersji plastycznej i graficznej można było podziwiać od 15 do 16 września w godz. 11:00 – 17:00