Spatkanie z Małgorzatą Żółtaszek w Grabownie Wielkim…

img_4-11316 czerwca w Filii Bibliotecznej w Grabownie Wielkim  odbyło się spotkanie z wrocławską pisarką Małgorzatą Żółtaszek. Na spotkanie przybyły dzieci klas I-VI wraz z opiekunami,Paniami Anną Dżugaj, Ewą Łączewną, Joanną Zielińską i Małgorzatą Nogą.Pisarka bardzo poważnie traktuje małego czytelnika, bardzo odważnie je angażuje do roli aktorów, odgrywających rolę bohaterów opowiadania pt. „Jak Anitce uciekły zabawki”. W swoich opowiadaniach autorka porusza codzienne problemy naszych najmilszych , ich malutkie problemy,  smutki, troski czy kłopoty, podpowiada jak sobie radzić w różnych sytuacjach życiowych. Te opowiadania nie tylko spełniają funkcję terapeutyczną, ale też podpowiadają dorosłym jak zmierzyć się z problemem, oswoić go i rozwiązać. Pani Małgorzata Żółtaszek jest mamą dwójki dzieci, przebywanie z nimi to inspiracja do tworzenia takich ciepłych opowiadań, tylko osoba kochająca dzieci, znająca je, o ogromnej wrażliwości potrafi tak pisać. Dzieci dziękując za ciekawie przeprowadzone spotkanie, liczą iż będą następne ,równie ciekawe.

Galeria: