Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Twardogórze

Rzeczywistość jest z tej samej przędzy co i marzenia.

Maj 2013

Wydarzenia w bibliotece zaplanowane na maj 2013


Spotkanie z pisarką Małgorzatą Żółtaszek dla klasy II ze Szkoły Podstawowej nr. II  im. Jana Pawła II. 16.05 godz. 10.00

Cykl „Świat międzygwiezdny” „Obserwacje astronomiczne” -17.05 godz. 16.00

Poznajemy kraje Unii Europejskiej – Coroczna impreza rodzinna w bibliotece przygotowana we współpracy z koalicjantką Nadiją Łomanową-Barańską i szkołami z terenu miasta i gminy Twardogóra. 28.05

„FunEnglish” – e-learningowa nauka j.angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat. Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek maja (czytelnia internetowa).

Głośne czytanie poezji Juliana Tuwima dla dzieci i książki z serii „Radzę sobie” – zajęcia edukacyjno-naukowe dla najmłodszych.

Spotkanie z krioterapeutą Zbigniewem Kołbą w siedzibie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Spotkanie dla dorosłych.

Dyskusyjny Klub Książki – spotkanie dla osób dorosłych lubiących czytać i dzielić się opiniami o przeczytanych książkach. Temat spotkania to ” Życie kobiet w krajach Arabskich”.


WYSTAWY

„Zabytki Włoch” – wystawa prac pokonkursowych (Twardogóra)

„Powrót do wspomnień” – wystawa z okazji 15-lecia działalności Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.  Otwarcie wystawy odbędzie się 07.05 godz. 16.00. Ekspozycję będzie można oglądać w dniach 08.05-09.05 w godz. 11.00-17.00 (Kościół św. Trójcy przy ul. Wielkopolskiej, Twardogóra)


Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up