Uwaga!

Dni Karpia 2018

joomplu:2699

Program Rozwoju Bibliotek


 

Fundacja Orange
BIBLIOTEKA BIERZE UDZIAŁ
W PROGRAMIE
AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK


 

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce


Działaj lokalnie


Partnerstwo dla Doliny Baryczy


Czytelnia Internetowa ibuk


Cała Polska Czyta Dieciom


Fun English


Z książką na walizkach


Odwiedź cyfrową bibliotekę


Dyskusyjne Kluby Książki na Dolnym Śląsku


Biblioteka Narodowa


Bajt Twardogóra

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj107
mod_vvisit_counterWczoraj2812
mod_vvisit_counterTen tydzień14330
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień10904
mod_vvisit_counterTen miesiąc42088
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc59738
mod_vvisit_counterWszystkie dni2658973

postheadericon Kuźnia kultury

postheadericon Wystawa "Człowiek z pasją" już czynna

plakat_ostatecznyZapraszamy do zwiedzania wystawy "Człowiek  z pasją", która od 5 czerwca 2020 r. jest czynna w sali wystawowej kompleksu pałacowego w Goszczu. Przedmioty tworzące tę niezwykłą ekspozycję pochodzą z prywatnych zbiorów mieszkańców naszej gminy lub zostały przez nich wykonane. Kolekcja jest więc niecodzienna, a przy okazji można poznać pasję tych, którzy obok nas mieszkają. Dodatkowo w soboty i niedziele istnieje możliwość nieodpłatnego oprowadzenia po historycznie ważnych miejscach Goszcza przez przewodnika, z którym można skontaktować się telefonicznie lub mailowo - szczegóły na plakacie. Zapraszamy!!!

 

GALERIA

goszcz_wystawa
  • goszcz_wystawa

postheadericon "Człowiek z pasją" - wystawa

3W Kuźni Kultury mieszczącej się w sali wystawienniczej zespołu pałacowo-parkowego w Goszczu można oglądać do końca września br. wystawę „ Człowiek z pasją”. 

Więcej…

postheadericon Wycieczka z Oleśnicy

116 listopada br. grupa nauczycieli wraz z wicedyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy obejrzała ekspozycję sprzętu fotograficznego i filmowego, która znajduje się w goszczańskim pałacu.

 

Więcej…

postheadericon Goście z Ukrainy z wizytą w Goszczu

129 października br. kolejna grupa młodzieży szkolnej zwiedziła ekspozycję sprzętów fotografii i filmu, która znajduje się w sali wystawienniczej pałacu w Goszczu.

Więcej…

postheadericon Godziny otwarcia ekspozycji

Ekspozycja liczy blisko 500 eksponatów! Warto zobaczyć, warto wstąpić choć na chwilę!
Serdecznie zapraszamy.

1

postheadericon Uczniowie pod wrażeniem wystawy

121 i 24 października br. uczniowie z V i VIII kl. SP w Goszczu wraz z opiekunami Elżbietą Kołeczko i Nadiją Łomanovą-Barańską zwiedzili ekspozycję sprzętu fotograficznego i filmowego, która znajduje się w goszczańskim pałacu. Po wystawie oprowadził Mirosław Emil Koch.

Więcej…

postheadericon Rowerami na wystawę

14 października 2019 r. panie z Coolturalnego Klubu Seniora wraz z animatorem kultury – Iryną Gołowacz wybrały się na wycieczkę rowerową do Goszcza w celu obejrzenia sprzętu fotograficznego i filmowego (blisko 500 eksponatów), który znajduje się w sali wystawienniczej w zespole pałacowo-parkowym w Goszczu.

Więcej…

postheadericon Goszcz na fali

114 września br. odbyła się impreza plenerowa "Goszcz na Fali", będąca nową odsłoną Dni Karpia. Nowością w tym roku była zmiana muzycznego charakteru imprezy, a także przeniesienie jej na dziedziniec zespołu pałacowego w Goszczu.

Więcej…